Bizden Duyurular: Merhaba, Çok yakında yeni gelişmeler ve yeni kontrol panelleri ile geri dönüş yapacağız, Bu süre içerisinde bütün sevenlerimizden özür diliyoruz. CS ile kalın..Genel bilgi // Sıkça sorulan sorular
servervadisi.com - Bir online oyun sunucusu üreticisidir. Bununla birlikte, oyuncular oynamak için sunucu arıyorlar ve sunucu sahipleri sunucularına oyuncu arıyorlar.
Servera format atmak için öncelikle ayarlarınızı ve adminliklerinizi yedeklediğinizden emin olunuz. Sonrasında panele girerek 'Server Reset & Sıfırlama İşlemleri' sayfasına geliniz. Bu sayfada 'Serverinizi Sıfırlamak İçin Tıklayın' düğmesine basınız. Bu işlemden sonra yaklaşık 5 dakika içinde sunucunuz tamamen silinerek sıfır ve varsayılan ayarlarıyla tekrar devreye girecektir. Lütfen ayarlarınızı yapmayı unutmayınız.
Öncelikle yapmanız gereken panelinizden sunucunuzu bir defa kapatıp yeniden açmayı denemektir. Bu sorun şayet bir model yüklemesinden sonra oluştuysa yüklediğiniz modele ait olan eklentiyi(Örn. pelerin yüklediyseniz pelerin modellerini kapatmak gibi..) panelden kapatabilir yada çalıştığına emin olduğunuz farklı bir model yüklemeyi deneyebilirsiniz. Eğer bu işlemlere rağmen servera giriş yapılamıyorsa ticket göndererek ekibimiz tarafından teknik müdehale yapılmasını isteyebilirsiniz yada panelinizden sunucunuzu hızlı bir şekilde kendiniz formatlayabilirsiniz. (Bknz. Server formatlama)

Serverınıza eklenti kurdurmak için panelinize giriş yapıp "Eklentiler" Menüsünden "Eklenti Yüke" Sayfasına gidip "SMA" dosyanızı yükleyebilirsiniz..
Bunun için oyuna admin olarak girdikten sonra konsola amx_restmenu yazıp ekipman yasaklama menüsünden yasaklamak istediklerinizi seçip save demeniz yeterlidir. Bu işlemden sonra sunucunuzu kapatıp açsanız bile yaptığınız ayarlar bozulmayacaktır.
Panele Giriş yaptıktan sonra "WebFTP" sayfasından dosyalarınızı belirtilen uzantılar dahilinde yükleyebilirsiniz..

Rastgele Sunucular

Yorumlar

Ahmet Şimşek
Sisteminizi çok beğendim :)
Pazar günü 12:52

Atakan Yeni
Anında destek hizmeti çok iyi.
Salı Günü 13:46

Batuhan Türkoğlu
Mükemmel ya. Emeğinize sağlık..
Perşembe Günü 21:57

Celal Duman
Şu aralar gördüğüm en iyi sistem. Başarılar..
Cumartesi günü 19:54

Cemil Keskin
Keşke daha önceden keşfetseymişim sizi. Çok iyi
Pazar günü 15:46

Bünyamin Efe
Başarılar, Siteniz çok güzel :)
Çarşamba günü 18:16

Barış Şahin
Hayırlı uğurlu olsun. İyi çalışmalar.
Cuma günü 15:59